Anasayfa Slider

Hakkımızda


 

Uzun yıllar İstanbul da restaurant işletmeciliği yapan Mehmet AŞASIN, 1935 tarihli yapının iç bölümü restore ederek 10.02.2009 tarihinde  hizmete açmıştır.

Ani Ocakbaşı resteurant, ismini Tarihi Ani Antik Kent'ten almış ve ismiyle marka olmuş bir turizm işletmesidir.

100 kişilik salonuyla müşterilerine hizmet vermekte. İç kısım restore edilirken duvarlar Ani Antik Kent'in ve Kars’ın tarihi fotoğraflarıyla süslenmiş, Klasik müzik eşliğinde televizyonda sürekli olarak Ani Antik Kent ve Kars'ın tarihi fotoğraflarını ve tanıtım CD'lerini izleme şansı bulacaksınız.Güleryüz, %100 müşteri menuniyeti, kalite ve hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

Özel günlerinizde (düğün, nişan, sünnet yemekleri), kurum ve dernek toplantılarında Ani Oakbaşı değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Kars yöresinin kaz yemeğinin ününü duymuşsunuzdur. Kışın ilk kar düştüğünde, kesilip tuzla salamura edilerek açık havada 30-60 gün arasında kurutulan kaz, kuru ve soğuk iklimde 12 ay bozulmadan, aynı lezzette saklanabiliyor. Ani Ocakbaşı Restauranta 'Bulgur Pilavlı Kaz' yemeğini tadabilirsiniz

Adres: Kazım Paşa Cad. No: 128 kars 
Tel: 0474 212 04 23 – 212 29 09

   Ani Ocakbaşı Restoran Telefonlar